Chcete mať vlastnú webovú stránku?

Takú, s ktorou bude radosť pracovať?

 

Ak áno, ste tu správne. Ak ste aspoň trošku technicky zruční, varianta PRO je ako šitá na mieru. Viem spraviť aj stránku na kompletku. Záleží koľko máte času, či ste technicky aspoň trochu zdatní a samozrejme je to aj otázka peňazí. Všetko Vám vysvetlím tak, že to hravo zvládnete aj sami.

Responzívne rozhranieWordpress s témou Divi

Kompletná inštalácia hostingu a domény + SSL certifikát

V službe websupport.sk Vám nainštalujem hosting – to je miesto, na ktorom budete mať Váš web a doménu, teda názov Vašej stránky, ktorú si vyberiete. Samozrejmosťou je SSL certifikát, ktorý slúži na ochranu vašej webovej stránky, aby bola viditeľná pre všetkých.

Inštalácia najdôležitejších pluginov

Súčasťou inštalácie na Websupporte sú základné pluginy plus doinštalujem všetky ostatné. Spoločne ich potom s Vašim e-mailom nastavíme a prepojíme. Počas úprav na Vašej stránke bude zapnutý plugin mód údržby, ktorý skryje všetky vaše úpravy. Keď bude stránka hotová, plugin sa vypne.

PS: pre vysvetlenie, pluginy sú ako také programy, ktoré sú nevyhnutné na fungovanie WordPressu. Veľa z nich je bezplatných a úplne stačia. 

 

SEO - videteľní na Googli

Súčasťou je aj nastavenie SEO, aby vaša stránka bola lepšie vyhľadávateľná pre Google vyhľadávače. Dám Vám pár užitočných tipov, ako sa viac zorientovať vo svete SEO.

Najlepšia téma na svete - Divi Elegants

S Divi dokážete spraviť akúkoľvek stránku jednoducho a ľahko. Táto téma stojí 89€/rok alebo 249€ doživotne. Ja Vám ju v rámci ceny nainštalujem a budete mať doživotné aktualizácie tejto témy plus k nej dostanete pluginy ako Monarch – na sociálne siete a Bloom – na zber kontaktov. Táto moja stránka je tiež postavená na téme Divi. Je intuitívna a pracuje sa s ňou naozaj ľahko.

Všetko zvládnete sami

Všetko Vás naučím, aby ste si hravo sami dokázali poskladať celú stránku podľa vlastných predstáv. Jednoduchšie to už byť nemôže, uvidíte sami.

Kompletná webová stránka

Ak by ste neboli technicky vôbec zruční alebo nemáte čas sa venovať vlastnej webovej stránke, po dohode Vám viem pomôcť aj kompletnou inštaláciou a odovzdaním stránky.

Bonusy

Dostanete odo mňa veľa užitočných tipov.

Napr.:

  • ako robiť perfektné grafiky,
  • kde strihať video,
  • hľadať voľné použiteľné obrázky,
  • ako rozbehnúť marketing,
  • niečo k Seo,
  • a mnoho ďalšieho.

Konzultácia

Ak ste už zbehlí vo WordPresse i Divi a potrebujete sa poradiť, niečo neviete spraviť alebo sa chcete naučiť novým veciam, ozvite sa mi.

Dohodneme sa na osobnom stretnutí alebo si dáme video hovor so zdieľanou obrazovkou.

Cena je 70€ a maximálna dĺžka stretnutia je 2 hodiny.

Článok na prvej stránke v Google bez platenej reklamy

Dá sa to. S pár trikmi sa svojim článkom dokážete dostať na prvú stránku v Google. Zo svojimi článkami sa tam postupne dostávam, lebo môj web je nový. Chvíľu Google trvá, kým to zaregistruje. 

Ale napr. písal som článok o našom projekte v rámci práce a keď do Google zadáte slovo: Housing First, tak nájde približne 1 340 000 000 výsledkov a môj článok je na 1. stránke v Google, hneď piaty z hora na stránke www.usmev.sk

Rád ťa tieto triky naučím, aby si aj ty bol bližšie k svojim klientom 🙂

Cena je 200 , časovo to zvládneme do 1 hod. a 30 minút.

Responzívny web v každom zariadení

Vaša webová stránka sa bude dobre zobrazovať v každom zariadení. V počítači, tablete i v mobile.

Tvorba webu wordpress divi
Ďakujem Ti Radko za pomoc s mojou web stránkou. Tvoju prácu môžem len odporúčať. Radko ma naučil, ako pracovať s DIVi tak, aby som si mohla upravovať vizuálne stránku sama, podľa svojej potreby. To mi veľmi pomohlo v mojej práci, pretože som sa naučila nie len ako pridávať články, ale aj postaviť stránku rýchlo a jednoducho. Radko mi zakúpil hosting a ponastavoval všetko tak, aby som s tým už nemala prácu navyše. Je veľmi šikovný, empaticky a ústretový.
Rea Molnár

trénerka, www.holisticrea.sk

Ďakujem ti manžel môj, že si mi nainštaloval tému Divi a naučil si ma s ňou pracovať.  Zo začiatku som z toho mala stres, či to zvládnem, predsa som webovú stránku nikdy neotvárala, ale Divi ma prekvapilo. Je to intuitívne a veľmi jednoduché. A to ako to ty vysvetluješ, musí pochopiť naozaj každý. Tvoje ľudské podanie so štipkou humoru, tomu dalo tú správnu atmosféru. Čoskoro môžem web konečne spustiť. Ešte pár úprav.

Ľubomíra Zárecká

manželka, www.lubomirazarecka.sk

Ďakujeme za otvorenie kompletnej webstránky a že sme sa o ňu nemuseli vôbec starať. Priniesla nám, čo mala. Musíme však oznámiť, že stránku sme sa rozhodli zrušiť, nakoľko za tých 5 rokov nás už pozná asi každý. Ak by sme ju otvárali znova, určite sa na teba obrátime.

Senecké pirôžky