Muž so mnou na fotke mi v nedeľu 12.2.2023, v deň otvorenia tejto webovej stránky, odovzdal Facebook skupinu s 11 852 členmi a k tomu poznamenal, že je čas pustiť, čo mi už neslúži, aby mohlo prísť niečo nové. Waw…

Ja nestíham žasnúť nad dokonalou načasovanosťou všetkého, čo sa mi v živote deje. Jedným slovom božská synchronicita.

Prvý krát som sa s týmto mužom stretol 2 dni pred odovzdaním skupiny, v saune. Ústa sa mu nezavreli a tak som ho požiadal, aby bol tichšie, nakoľko toto je wellness a prišiel som relaxovať. No stal sa presný opak, on sa rozhovoril ešte viac 🤣

Ja som to prijal, pochopil som, že tento saunový svet – sem sa chodia ľudia vykecať.

Stretli sme sa aj mimo sauny a pol hodinu pred zatvorením sa rochním s ďalšími známymi, ktorých som spoznal v saune (zarozprával sa) a za mnou sa ozve známi hlas, že či sa už môžeme rozprávať 🤣

A tam to začalo. Keď som povedal všetkým trom, čo sme tam boli, čomu sa venujem a čím som si prešiel, povedal, že pred 8 rokmi založil skupinu na FB, má cca 3000 členov a že mi ju rád odovzdáaby som skrz ňu pomohol pomáhať rodinám a deťom. Nechápavo som pozeral s otvorenými ústami, či to myslí vážne.

Dejú sa im rôzne WOW veci v živote, ale toto je už iný level.

Rozlúčili sme sa a vymenili si na seba kontakty. V nedeľu ráno mi píše (2 dni po prvom stretnutí), či sa môžeme stretnúť, že by mi rád odovzdal tú skupinu a poslal mi aj jej názov. Otvorím, pozerám, má 11 852 členov, hm, nebola to sranda, asi to myslí vážne.

[et_bloom_inline optin_id="optin_4"]

A myslel. Od nedele som „len tak zadarmo“ nový administrátor skupiny s toľkými členmi. Teraz prišiel čas sa viac zoznámiť so skupinou a naučiť sa ako skupiny fungujú, ale v tom mi pomôže kurz môjho dobrého priateľa Martina Mažára v jeho online kurzoch www.onlinelidri.sk

Viete… náhody neexistujú, to som už niekoľko krát mohol zažiť. Všetko ide v dokonalom súlade a vždy stretneme na tej našej ceste, koho potrebujeme stretnúť. Kto nám niečo odovzdá a posunie nás ďalej.

Deje sa to každému z nás, celý život. Len keď sme v nevedomosti života, keď nevieme kto sme a kam smerujeme, nevnímame ani tieto synchronicity, ktoré sa dejú vždy v dokonalom súlade s našou dušou, teda, keď sme pripravení.

Je to táto Facebook skupina: Mám veci na darovanie. Keď sa s ňou skamarátim, trošku ju pomením a začnem skrz ňu riešiť veci v rámci pomáhania ľuďom. Jej pointa ostane zachovaná.

Ďakujem za všetko ❤️

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 36 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a po 5 rokoch v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde som posledných 18 mesiacov hľadal bývanie rodinám v núdzi, aby neskončili na ulici a deti v detskom domove, som sa rozhodol posunúť ďalej (projekt skončil). Moje smerovanie pokračuje v ďalej v neziskovej sfére (čoskoro dopíšem viac). K tomu s priateľmi máme e-shop www.pravavoda.cz, bez ktorej si neviem predstaviť už svoj život. Robí s klasickej bežnej vody s chaotickou štruktúrou vodu štruktúrovanú a to je taká, ktorá je bežne v prírode, teda je aj najprirodzenejšia pre človeka.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)