Nie je voda ako voda a nie je filter ako filter. Na trhu máme rôzne filtre na vodu, ktoré z vody odstraňujú rôzne nečistoty. Filter na vodu Jiva water neodstraňuje z vody žiadne fyzické nečistoty, ale vracia vodu do jej prapôvodného stavu.

Z vody, ktorá Jivou preteká, sa stáva štruktúrovaná voda. S takou sa môžeme stretnúť v horských prameňoch, pri vodopádoch alebo roztápaní ľadovcov. Voda, ktorá nie je nijako znečistená vonkajšími vplyvmi, najčastejšie teda nami, ľuďmi.

Pozrime sa nato tak, že ľudské telo, teda naše telo je 70 až 80% voda. Nečudo, že tým, čo do seba dávame, sa často cítime unavení, vyčerpaní. Ak človek nepoužíva žiadne filtre na vodu, tak to čo ide 1000-kami kilometrov až do nášho tela, aj pláva v našom tele.

Klasické filtre na vodu, ako Brita, Reverzná osmóza a pod. odstránia už spomínané fyzické nečistoty a voda takto očistená naozaj chutí dobre, ale netreba zabúdať, že za fyzickým je aj energická časť.

Tak ako neexistuje telo bez duše. Aj voda má energiu, všetko je energia. Jiva water vracia vode jeho stratenú energiu, ktorá následne dáva energiu nám. Citlivejší ľudia po vypití pohára, ktorý prešiel cez filter na vodu Jiva, pocítia okamžitý nárast energie.

Sprchovanie alebo kúpanie sa v takejto vode pocítia všetci, je to neuveriteľný pocit na pokožke, pokožka je hladšia, jemnejšia, pôsobí akoby sa konečne poriadne vyživila správnou vodou. Cez póry okamžite reaguje, čo jej, našej koži robí dobre a čo nie.

Aj rastliny, ktoré ňou polievame, vyzerajú živšie. Zeleninu a ovocie, ktoré ňou oplachujeme, chutí sviežejšie. Sám na sebe som si všimol, že nepotrebujem tak často piť. Predtým som pil stále a stále som chodil aj všade na wc. Teraz mám pocit, akoby mi stačila polovica z toho, čo predtým a moje telo je dokonale hydratované.

prvej skúsenosti s filtrom na vodu Jiva water Yami ani nehovorím.

Po vypití naraz s mojou manželkou sme 3 minúty v tichu pozerali pred seba, následne sa pozreli na seba s výrazom „To čo bolo“ a ako prvé som poznamenal, že tá voda má vysokú energiu. Manželka povedala, že takúto skvelú vodu nikdy nepila.

Teraz to robím tak, že cez Britu, ktorú máme nainštalovanú na kohútiku, ide voda očistená o fyzické nečistoty a následne prikladám Yami, aby do pohára mohla ísť voda, ktorú moje telo potrebuje.

Naše telo potrebuje. Voda, ktorá je preňho prirodzená. Vždy bola prirodzená. Ktorá nás vyživuje a dovoľuje nám byť tým, kým sme. Aspoň na 80% 🙂

Cesta vody všetko spája…

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 36 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a po 5 rokoch v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde som posledných 18 mesiacov hľadal bývanie rodinám v núdzi, aby neskončili na ulici a deti v detskom domove, som sa rozhodol posunúť ďalej (projekt skončil). Moje smerovanie pokračuje v ďalej v neziskovej sfére (čoskoro dopíšem viac). K tomu s priateľmi máme e-shop www.pravavoda.cz, bez ktorej si neviem predstaviť už svoj život. Robí s klasickej bežnej vody s chaotickou štruktúrou vodu štruktúrovanú a to je taká, ktorá je bežne v prírode, teda je aj najprirodzenejšia pre človeka.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)