Od nepamäti hľadáme možnosti, ktoré nám zjednodušujú život. Asi nikto nemá rád komplikované riešenia. Preto vznikol Mioweb, ktorý je sám o sebe dokonalý, nato, čo ponúka, ale nie každý má peniaze nato, aby platil 100 mesačne.

Túto stránku, na ktorej čítate tento článok, som postavil na WordPresse a téme Divi, o ktorej sa hovorí, že je najlepšia na svete.

Pre mňa rozhodne áno, Divi robí divy.

Má v sebe zabudovaných cca 300 už hotových šablón, ktoré sa dajú použiť a menia sa v nej len texty a obrázky, alebo sa dá celá vyskladať od nuly, všetko veľmi jednoducho a intuitívne.

Stretol som sa aj s Elementorom, ale pre mňa je to ako používanie mobilu s Androidom (neviem to dobre ovládať). Divi je pre mňa intuitívnejšia.

Cez WordPressDivi sa dá poskladať e-shop na predaj produktov alebo i predaj online kurzov, e-bookov a podobne. Na tom zrovna pracujem, keď sa to naučím, bude to jedna zo služieb, ktoré budem posúvať ďalej J

Zbožňujem WordPress hlavne kvôli tomu, ako funguje so Seo. Nemám vedomosť, že takto by sa dalo nastaviť niekde inde. Seo, teda kľúčové slová a ich nastavenie cez články.

Pochybujem, že na platformách ako Mioweb, Shoptet a pod. sa takéto vymoženosti dajú robiť. Ak áno, tak len v obmedzenom režime, reklamu musíte skôr platiť.

Za posledných 15 rokov som sa toho naučil z oblasti marketingu, webov, článkov, ako byť bližšie k ľuďom, našim zákazníkom a rád by som tieto vedomosti odovzdal ďalej. Hlavne, aby sme boli viac sebestační a dokázali si veľa vecí spraviť sami. Neplatili veľkým firmám veľké peniaze zato, čo dokáže sami ľavou zadnou.

U mňa iba za TÚTO SUMU môžeš mať vlastnú webstránku na WordPresse, kde ti nainštalujem tému Divi v hodnote 250 € s doživotnými aktualizáciami. K tomu plugin Monarch na sociálne siete a Bloom na zber e-mailových kontaktov. Nájdeš ich aj tu na mojej stránke.

Tak ako sa rozhodneš? 🙂

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 36 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a po 5 rokoch v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde som posledných 18 mesiacov hľadal bývanie rodinám v núdzi, aby neskončili na ulici a deti v detskom domove, som sa rozhodol posunúť ďalej (projekt skončil). Moje smerovanie pokračuje v ďalej v neziskovej sfére (čoskoro dopíšem viac). K tomu s priateľmi máme e-shop www.pravavoda.cz, bez ktorej si neviem predstaviť už svoj život. Robí s klasickej bežnej vody s chaotickou štruktúrou vodu štruktúrovanú a to je taká, ktorá je bežne v prírode, teda je aj najprirodzenejšia pre človeka.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)