Všetko čo sa mi v živote stalo, ma doviedlo sem, kde som teraz. Nemenil by som za nič. Všetky tie bolesti, strachy, ktoré ma v minulosti zastavili, spomalili, mi ukázali správny smer.

To, koľko ma človek energie, nejde s vekom. Tak nás tomu naučili, aby sme tomu uverili. Záleží, či to co robíš, ťa napĺňa šťastím.

 Či to ako sa stravuješ, akú vodu piješ a koľko pohybu dávaš svojmu telu, ťa napĺňa energiou. Keď sa nestaráš o svoje telo, chradne. Do auta na benzín tiež netankuješ diesel. Ďaleko by si nedošiel 😉

Skutočná transformácia vedomia začína cez telo, aby sa duch mohol rozvíjať. Potrebuje dokonalé prostredie nezaťažené ťažkými energiami, nekvalitnou stravou/vodou a rozhýbané svaly.

Nie je dôležité ako človek začne. Či ako prvé začne čistiť v sebe programy a vzorce, všetko, čo sme sa naučili alebo začne dávať svojmu telu to, čo potrebuje.

Nie zdravo sa stravovať, lebo čo tebe robí dobre, druhému môže škodiť. Začať cítiť, čo tvoje telo potrebuje.

Tak či onak, sa telo začne čistiť. Začne z neho odchádzať, čo doňho nikdy nepatrilo. Začnú vyliezať naše strachy, smútky, hnevu, ktoré len tou nezdravou stravou, nestaraním sa o seba, potlačujeme.

Len od nás záleží ako budeme žiť. Ako dôjdeme z bodu A do bodu Z. Či s ľahkosťou alebo cez bolesť. Ty vyberáš. Ty prijimi zodpovednosť za všetko, čo sa ti deje a vykroč.

Nemusíš trpieť, len sa rozhodnúť. To samo o sebe prináša utrpenie, lebo človek sa odjakživa bojí vykročiť. Preto je cintorín najbohatším miestom na svete. Toľko pochovaných objavov, nápadov, inšpirácii. Kvôli strachu z neznámeho.

Už len posledné slovo, dôvera priatelia.

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 35 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a už 4 roky pracujem v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde pomáham rodinám s deťmi v núdzi s bývaním, hľadám nových sponzorov a spravujem môj projekt Helpshop. Mám rád cestovanie, varenie, prírodu, termálne kúpele, wellness, ľudí na mojej vlne a pohár dobrého zeleného čaju.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)