Na kurzy KVET 🌼 z Kvantového tvorenia, na FB: Kvantové tvorenie, chodím preto, lebo sa chcem stať profesionálnym terapeutom.

Techniku Kvet, ktorú vyučuje Evka Ďurišová z www.kvantovetvorenie.sk, považujem za jemnú, krásnu a silnú zároveň. Otvára srdce a jemnučko, ľahučko vyťahuje naše najhlbšie zranenia z našej minulosti a ne-skutočnou silou ich uzdravuje.

Všimol som si, že ľudia radi hovoria o tom, ako je dôležité minulosť nechať tam,kde je a vyzdvihujú ako sa treba posunúť dopredu. Neuvedomujú si však, že ak za sebou ťaháme ťažký náklad, moc sa posunúť nejde. Možno o pár cm.

Stále stretávame tých istých ľudí dokola, len inak vyzerajú. Stále sa dostávame do podobných situácii. Stále dokola sa nám deje to isté, len pri iných príležitostiach.

👉 Pokiaľ sa nezbavíme tohto nákladu, ktorý nás tiahne k zemi, nemôžeme vzlietnuť. S okovami na nohách sa nieže lietať nedá, aj sa ťažko chodí. Ťažko sa žije, usmieva, raduje zo života.

S mojou manželkou Lubi už z 8 kurzov KVET (web: Kvantové tvorenie) máme za sebou 4 a piaty máme pred sebou. Po 3-KE s názvom “Čistenie podvedomých programov” zo mňa spadli 2 tony a po Kvet 4 mi narástli krídla.

Je až neskutočné, ako sme sa od januára posunuli dopredu. Koľko sme toho uzdravili a nechali odísť to, čo nám už neslúži. Zlepšil sa nám osobný, pracovný, ale hlavne partnerský život. Chápeme sa, ako nikdy predtým.

Rastieme SPOLU a verím, vidím, cítim, že raz z nás budú perfektní terapeuti, ktorí budú prinášať svetlo tam, kde mnohí vidia tmu.

Eva a Tibor, ďakujeme, že nás sprevádzate na našej ceste, lebo vďaka tomu sa stávame lepšími ľuďmi 🙂

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 36 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a po 5 rokoch v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde som posledných 18 mesiacov hľadal bývanie rodinám v núdzi, aby neskončili na ulici a deti v detskom domove, som sa rozhodol posunúť ďalej (projekt skončil). Moje smerovanie pokračuje v ďalej v neziskovej sfére (čoskoro dopíšem viac). K tomu s priateľmi máme e-shop www.pravavoda.cz, bez ktorej si neviem predstaviť už svoj život. Robí s klasickej bežnej vody s chaotickou štruktúrou vodu štruktúrovanú a to je taká, ktorá je bežne v prírode, teda je aj najprirodzenejšia pre človeka.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)