Asi tak 10 rokov dozadu, keď som pracoval ako realitný maklér, som mal svoju prvú vlastnú webstránku postavenú na redakčnom systéme WordPress. To boli moje prvé začiatky zoznamovaním sa s tvorbou webovej stránky. Vtedy som si ju ale neotváral sám, len som ju spravoval.

O 5 rokov nato sa môj život skrz vážnu chorobu celý preskladal a dostal som víziu, že si otvorím vlastnú stránku, vtedy tiež www.radoslavzarecky.sk a budem na ňu písať články, hlavne ohľadom toho ako som sa z tak príšerných zdravotných problémov dostal bez liekov.

Celé dni a noci som sledoval videá na internete a učil sa to celé sám od základov. Hľadal som odkazy ako tvorba webovej stránky či ako otvoriť vlastnú webovú stránku. Hlavu som mal ako melón, ale krok po kroku som to zvládol. Naučil som sa ešte po starom, cez FTP otvárať weby na WordPresse, to bola šlamastika, kým som to pochopil. Teraz to ide oveľa jednoduchšie.

WordPress som si veľmi obľúbil. Je skvelý na články a veľmi dobre spolupracuje s Googlom, hlavne čo sa týka článkov a kľúčových slov. Naučil som sa takú fintu, ako dostať články na prvú stránku v Google bez platenej reklamy, využívam ju do dnes.

Skúšal som rôzne zadarmo témy, ale nič mi nesedelo. Tak som začal googliť a tak mi prišla do cesty téma Divi. Hovorí sa o nej, že je najlepšia na svete. Pre mňa najlepšia určite je.

V rámci projektu www.helpshop.sk, ktorý som otvoril v Úsmev ako dar na pomoc deťom a rodinám v núdzi, používame Elementor. Pre mňa je to rozdiel ako medzi Iphone a Android. Kým Iphone je pre mňa úplne jednoduchý, intuitívny, tak v Androide sa strácam. Po 3 mesiacoch požičaného mobilu zn. Samsung, som ho musel vrátiť. Nevedel som s ním robiť.

Pre každého je niečo iné, každému iné sadne. Ja na Divi nedám dopustiť, s ničím lepším som sa doteraz nestretol.

Mám zakúpenú originál licenciu za 249 €, ktorú môžem nainštalovať na akékoľvek množstvo webových stránok s doživotnou aktualizáciou. Súčasťou sú pluginy Monarch na sociálne siete a Bloom na zber e-mailových kontaktov.

Web bez zberu e-mailov nemá totiž žiaden zmysel, ale o tom bude iný článok.

Ak by ste chceli mať vlastnú webovú stránku, rád Vám s ňou pomôžem a nebude to ani veľa stáť. Nainštalujem Vám hosting, doménu, SSL certifikát, WordPress + všetky najdôležitejšie pluginy, samozrejme tému Divi so všetkým čo ku nej patrí a potom si dáme osobné stretnutie alebo video, kde Vám nazdieľam obrazovku a naučím Vás s ňou pracovať.

Garantujem Vám, že tvorba webovej stránky s Divi je to veľmi jednoduchá a intuitívna.

Budete mať pri práci s ňou úsmev na perách 🙂

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 36 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a po 5 rokoch v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde som posledných 18 mesiacov hľadal bývanie rodinám v núdzi, aby neskončili na ulici a deti v detskom domove, som sa rozhodol posunúť ďalej (projekt skončil). Moje smerovanie pokračuje v ďalej v neziskovej sfére (čoskoro dopíšem viac). K tomu s priateľmi máme e-shop www.pravavoda.cz, bez ktorej si neviem predstaviť už svoj život. Robí s klasickej bežnej vody s chaotickou štruktúrou vodu štruktúrovanú a to je taká, ktorá je bežne v prírode, teda je aj najprirodzenejšia pre človeka.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)