Celý život ideme z bodu A do bodu Z, s medziprestávkami. Začíname v bode A a ideme do bodu B. Niečo mame pochopiť, čo nás posunie z bodu B do bodu C, ďalej do bodu D,E,F.

Niektorí sa však zaseknú v bode G. V sexualite a povrchných vzťahoch, kde viac záleží na vonkajších veciach, ako na tých vnútorných.

Nie každý sa dostane do bodu Z. Niekto si bude musieť lekciu zopakovať. Pochopí posolstvo daného bodu a môže sa posunúť ďalej.

 Je to ako keď stúpame na kopec, ale za ním je ďalší kopec. Nie je to konečná stanica. Naša životná cesta, ktorou ideme, na ktorej zažívame radosti a starosti, nás učí novým spôsobom, ktoré sme doteraz nepoznali, aby sme sa mohli posunúť ďalej.

Po výstupe nasleduje klesanie. Preto sa hovorí, raz sme hore a raz dole. Aj dole je byť dobré, tam získavame tiež skúsenosti, aby sme mohli opäť vystúpať.

Bod Z nie je konečná stanica. Je to nový začiatok, kde končí to, čo poznáme a od povrchných veci, vzťahov sa presúvame hlbšie. Do našej podstaty, do lásky, kým všetci v skutočnosti sme.

Len sa pustiť a nebáť sa zavrieť jedny dvere, lebo hneď nato sa otvárajú ďalšie ❤️

PS: články, ktoré píšem sú odrazom mojej cesty, môjho života. Píšem to, čo sám žijem.

O autorovi článku

Website | + posts

Mám 35 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a už 4 roky pracujem v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde pomáham rodinám s deťmi v núdzi s bývaním, hľadám nových sponzorov a spravujem môj projekt Helpshop. Mám rád cestovanie, varenie, prírodu, termálne kúpele, wellness, ľudí na mojej vlne a pohár dobrého zeleného čaju.

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho medzi svojimi priateľmi, nikdy nevieš komu pomôžeš. Ďakujem :)