Získaj E-BOOK zDARma

AKO SA TO PODARILO MNE

V tomto e-booku som zhrnul 5 tipov v kombinácii s mojou cestou uzdravenia sa z derpresie v mojich 29 rokoch, ktorú sprevádzali obrovské duševné bolesti, úzkosti, migrény, poruchy spánku, panické ataky i nonstop samovražedné myšlienky.

 

Úplne som vyzdravel za 1 rok a 3 mesiace. Bol to zázrak, po tom všetkom, čím som si prešiel. Zmenil sa mi celý život a ja som sa rozhodol teraz po 5 rokoch, tieto poklady, ktoré som nadobudol, posunúť ďalej.

 

Verím, že v tom každý nájde to, čo potrebuje…

v skratke o mne

Mám 35 rokov, som ženatý, žijem v Bratislave a už 4 roky pracujem v neziskovej organizácii Úsmev ako dar, kde pomáham rodinám s deťmi v núdzi s bývaním, hľadám nových sponzorov a spravujem môj projekt Helpshop. Mám rád cestovanie, varenie, prírodu, termálne kúpele, wellness, ľudí na mojej vlne a pohár dobrého zeleného čaju. Venujem sa aj tvorbe webových stránok, resp. učím ľudí si spravovať svoj vlastný web.

k

Rád píšem

Ak máš dobré nápady, ktoré nevieš dať do slov, vklude sa mi ozvy, rád ti pomôžem. Na tejto stránke nájdeš články z môjho života.

Veľa rozprávam

A ešte lepšie počúvam, čo mi druhí hovoria. Komunikácia je moja silná stránka, môžeš sa presvedčiť vo videách.

Web som si otvoril sám

Môžeš mať webovú stránku ako je táto. Pomôžem s vizuálom, obsahom, dokonca ťa ju naučím používať. Všetko zvládneš sám/sama.

Chceš mať vlastný web?

Taký aký je tento a možno aj lepší? Že ako je to možné? Pomôžem ti s inštaláciou hostingu, domény, WordPressu, pluginov, SSL certifikátu, najlepšej témy na svete DIVI ELEGANTS a následne ťa osobne alebo cez VIDEO (nazdielanie obrazovky) naučím ako s ňou pracovať.

Je to veľmi jednoduché a intuitívne. Zvládneš to aj ty a s úsmevom na perách si budeš tvoriť tvoju vlastnú stránku.

Tvorba webu wordpress divi